Akce školy šk. rok 2022/2023


ZÁŘÍ: adaptační období pro všechny děti, návštěva muzea, Divadlo Zvoneček, informační schůzka pro              rodiče                                                                                                                                                        ŘÍJEN: podzimní návštěva předškoláků v knihovně, podzimní tvoření v MŠ, Divadlo Z Bedny                    LISTOPAD: Dravci v ZŠ, Drakiáda, Divadlo Zvoneček - Vánoční pohádka, Vánoční fotografování               PROSINEC: Mikuláš v MŠ, Vánoce v MŠ                                                                                                          LEDEN: E-liška program se živou lištičkou, Zimní olympiáda                                                                          ÚNOR: Návštěva hasičské zbrojnice, Karneval v MŠ, projektový týden Ptáčci v zimě, Divadlo Z Bedny      BŘEZEN: Divadlo Kos - Jak skřítek málem zaspal jaro, Projektový týden ke Světovému dni vody,                              Březen měsíc knihy, Předškoláci v knihovně                                                                                     DUBEN: Velikonoce v MŠ, Velikonoční tvoření s rodiči, Čarodějnický rej, Den Země - projektový                 týden, Zápis do ZŠ a prohlídka školy s předškoláky, Lesní pedagogika - VLS                                KVĚTEN: Zápis do MŠ, Den matek v MŠ, Barevný týden, Divadlo Zvoneček, Sférické kino                          ČERVEN: Divadlo z Bedny, Den dětí v MŠ, Zábavné odpoledne ke Dni otců, Rozloučení s předškoláky 

                    Plán akcí se v průběhu školního roku může měnit a popřípadě doplňovat!!