Přírodní zahrada na Sídlišti Míru

NÁZEV AKCE: Nová přírodní zahrada v Mateřské škole Sídliště Míru, Volary                                                 Charakteristika projektu: V rámci úpravy zahrady došlo k modelaci terénu, instalaci několika výukových prvků a k výsadbě ovocných stromů. Umístěny byly dva vyvýšené záhony, o které se děti budou starat, naučí se pečovat o rostliny a budou sledovat jejich vývoj. Koncept zahrady vznikal za spolupráce vedení školy a pedagogů. Děti přispěly kreslenými návrhy, které byly použity při žádání o dotaci.                                                                                                                                                                 Financování projektu: Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.