MŠ Sídliště Míru

Mateřská škola na Sídlišti Míru byla postavena v roce 1982 pod záštitou Jihočeských dřevařských závodů. Budova školy je dvoupatrová se třemi třídami a samostatnou ložnicí. Disponujeme zde svou vlastní kuchyní, prostornou a oplocenou zahradou. Kapacita této školy je 76 dětí. Mateřská škola od roku 2006 prošla celkovou modernizací a postupnými opravami jako výměna oken, radiátorů, rekonstrukcí sociálního zařízení pro děti a zateplením budovy. Třídy jsou moderně vybavené a doplněné o nový nábytek. 

Třídní učitelky - školní rok 2023/2024                                                                                                                                          ZELENÁ TŘÍDA: Miroslava Hadová, Terezie Votavová,                                                                                   ŽLUTÁ TŘÍDA: Andrea Nedvědová, Daniela Jaroušková, Lenka Žůrková -asist.ped.                        ČERVENÁ TŘÍDA: Bc. Františka Sosnová, Alena Štolková 


 Kontakt: 388 333 449